29-2-2024 / 19:00 | | TSV Hannover-Burgdorf - TVB 1898 Stuttgart | 1. Bundesliga | Germany |
29-2-2024 / 19:00 | | IFK Skövde HK - Amo HK | Elitserien | Sweden |
01-3-2024 / 14:00 | Maç Ertelendi | ASA Tel Aviv - Maccabi Rishon LeZion | Men 1. Division Championship Group | Israel |
01-3-2024 / 14:00 | Maç Ertelendi | Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Ashdod | Men 1. Division Championship Group | Israel |
01-3-2024 / 14:00 | Maç Ertelendi | Maccabi Tel Aviv - Nes Tziona | Men 1. Division Championship Group | Israel |
01-3-2024 / 14:00 | Maç Ertelendi | Ramat Hasharon - MK Holon | Men 1. Division Championship Group | Israel |
01-3-2024 / 17:00 | Maç Ertelendi | USM Khenchela - CR Belouizdad | Ligue 1 | Algeria |
01-3-2024 / 17:00 | Maç Ertelendi | USM Alger - JS Kabylie | Ligue 1 | Algeria |
01-3-2024 / 18:05 | Maç iptal Edildi | Luleå HF - Leksands IF | Riksserien Damer Playoffs | Sweden |
01-3-2024 / 18:05 | Maç iptal Edildi | Brynäs IF - Linköpings HC | Riksserien Damer Playoffs | Sweden |
01-3-2024 / 18:05 | Maç iptal Edildi | MODO Hockey - SDE HF | Riksserien Damer Playoffs | Sweden |
01-3-2024 / 19:00 | Maç iptal Edildi | Brynäs IF - Kristianstads IK | Hockey Allsvenskan | Sweden |
01-3-2024 / 20:00 | Maç iptal Edildi | Sarrebourg Moselle - Villeurbanne | Division 2 Men | France |
02-3-2024 / 01:00 | Maç iptal Edildi | Academia Puerto Cabello - Rayo Zuliano | Primera Division Apertura | Venezuela |
02-3-2024 / 01:00 | Maç iptal Edildi | Caracas FC - Deportivo Táchira | Primera Division Apertura | Venezuela |
02-3-2024 / 01:00 | Maç iptal Edildi | Metropolitanos FC - Carabobo FC | Primera Division Apertura | Venezuela |
02-3-2024 / 01:00 | Maç iptal Edildi | Angostura FC - Portuguesa FC | Primera Division Apertura | Venezuela |
02-3-2024 / 01:00 | Maç iptal Edildi | Hermanos Colmenarez - Deportivo La Guaira | Primera Division Apertura | Venezuela |
02-3-2024 / 01:00 | Maç iptal Edildi | Monagas SC - Estudiantes de Mérida | Primera Division Apertura | Venezuela |
02-3-2024 / 01:00 | Maç iptal Edildi | UCV FC - Zamora FC | Primera Division Apertura | Venezuela |
02-3-2024 / 16:00 | Maç iptal Edildi | Marske United - Warrington Rylands | Northern Premier League | England |
02-3-2024 / 16:00 | Maç Ertelendi | Kwara United - Rivers United | NPFL | Nigeria |
02-3-2024 / 17:00 | Maç iptal Edildi | Skriveri - SK Latgols | Virsliga | Latvia |
02-3-2024 / 20:30 | Maç iptal Edildi | JARACO AS - CALLANT ANTWERP | Ere Divisie Women | Belgium |
03-3-2024 / 15:20 | Maç iptal Edildi | Västerås SK U - Tranås BOIS | Damallsvenskan Soedra | Sweden |
03-3-2024 / 16:00 | Maç iptal Edildi | Olympiacos Piraeus - Volos FC | Super League | Greece |
03-3-2024 / 16:00 | Maç iptal Edildi | Olympiakos - Volos FC | Super League | Greece |
03-3-2024 / 18:00 | Maç Ertelendi | Renaissance de Berkane - Maghreb de Fès | GNEF 1 | Morocco |
03-3-2024 / 18:00 | Maç Ertelendi | Mouloudia Oujda - Wydad de Casablanca | GNEF 1 | Morocco |
04-3-2024 / 17:30 | Maç Ertelendi | Zalgiris Kaunas - Gargzdai | LKL | Lithuania |
05-3-2024 / 17:00 | Maç Ertelendi | CR Belouizdad - Paradou AC | Ligue 1 | Algeria |
05-3-2024 / 17:00 | Maç Ertelendi | USM Alger - ES Sétif | Ligue 1 | Algeria |
06-3-2024 / 19:00 | Maç iptal Edildi | Kristianstads IK - Almtuna IS | Hockey Allsvenskan | Sweden |
06-3-2024 / 20:30 | Maç iptal Edildi | Asterix Kieldrecht - JARACO AS | Ere Divisie Women | Belgium |
07-3-2024 / 19:00 | Maç iptal Edildi | Skuru IK - Skara HF | Elitserien Damer | Sweden |
08-3-2024 / 14:00 | Maç Ertelendi | Bnei Herzliya - ASA Tel Aviv | Men 1. Division Championship Group | Israel |
08-3-2024 / 14:00 | Maç Ertelendi | Hapoel Ashdod - Ramat Hasharon | Men 1. Division Championship Group | Israel |
08-3-2024 / 14:00 | Maç Ertelendi | Hapoel Kiriyat - Hapoel Rishon LeZion | Men 1. Division Championship Group | Israel |
08-3-2024 / 14:00 | Maç Ertelendi | Maccabi Rishon LeZion - Maccabi Tel Aviv | Men 1. Division Championship Group | Israel |
08-3-2024 / 14:00 | Maç Ertelendi | MK Holon - Maccabi Avishai Motzkin | Men 1. Division Championship Group | Israel |
08-3-2024 / 14:00 | Maç Ertelendi | Nes Tziona - Hapoel Ramat Gan | Men 1. Division Championship Group | Israel |
08-3-2024 / 19:00 | Maç iptal Edildi | Kristianstads IK - Djurgårdens IF | Hockey Allsvenskan | Sweden |
08-3-2024 / 19:00 | Maç iptal Edildi | Lugi HF - IF Hallby HK | Elitserien Damer | Sweden |
08-3-2024 / 19:00 | Maç iptal Edildi | Önnereds HK - HK Aranäs W | Elitserien Damer | Sweden |
08-3-2024 / 19:30 | Maç iptal Edildi | Backa HK Kungälv - Skövde HF | Elitserien Damer | Sweden |
08-3-2024 / 20:00 | Maç iptal Edildi | Villeurbanne - Billere Handball | Division 2 Men | France |
09-3-2024 / 14:00 | Maç iptal Edildi | VästeråsIrsta HF - H 65 Höör | Elitserien Damer | Sweden |
09-3-2024 / 15:00 | Maç iptal Edildi | Kristianstad HK - IK Sävehof | Elitserien Damer | Sweden |
09-3-2024 / 16:00 | Maç Ertelendi | Barnet - Bromley | The Conference | England |
09-3-2024 / 16:00 | Maç Ertelendi | Gateshead FC - Hartlepool United | The Conference | England |
09-3-2024 / 16:00 | Maç Ertelendi | Solihull Moors - Ebbsfleet United | The Conference | England |
09-3-2024 / 16:00 | Maç Ertelendi | Wealdstone - Eastleigh | The Conference | England |
09-3-2024 / 20:00 | Maç iptal Edildi | JARACO AS - Gent Dames | Ere Divisie Women | Belgium |
10-3-2024 / 18:10 | Maç Ertelendi | Gargzdai - BC Wolves | LKL | Lithuania |
13-3-2024 / 14:00 | Maç Ertelendi | KCCA FC - Arua Hill SC | Super League | Uganda |
13-3-2024 / 19:00 | Maç iptal Edildi | IF Hallby HK - Önnereds HK | Elitserien Damer | Sweden |
14-3-2024 / 19:00 | Maç iptal Edildi | IK Sävehof - VästeråsIrsta HF | Elitserien Damer | Sweden |
15-3-2024 / 19:00 | Maç iptal Edildi | HK Aranäs W - Kristianstad HK | Elitserien Damer | Sweden |
16-3-2024 / 14:00 | Maç iptal Edildi | H 65 Höör - Backa HK Kungälv | Elitserien Damer | Sweden |
16-3-2024 / 14:00 | Maç iptal Edildi | Skara HF - Lugi HF | Elitserien Damer | Sweden |
16-3-2024 / 15:00 | Maç iptal Edildi | Skövde HF - Skuru IK | Elitserien Damer | Sweden |
16-3-2024 / 16:00 | Maç iptal Edildi | Workington - Marske United | Northern Premier League | England |
16-3-2024 / 16:00 | Maç Ertelendi | Jonavos CBet - Gargzdai | LKL | Lithuania |
16-3-2024 / 17:00 | Maç Ertelendi | CS Dacia Mioveni - CSM Bucuresti | Liga Nationala Women | Romania |
16-3-2024 / 18:00 | Maç Ertelendi | DVSC Schaeffler W - Kisvardai KC W | 1. Division Women | Hungary |
22-3-2024 / 19:00 | Maç iptal Edildi | Önnereds HK - Skövde HF | Elitserien Damer | Sweden |
22-3-2024 / 20:00 | Maç iptal Edildi | Grand Nancy - Villeurbanne | Division 2 Men | France |
23-3-2024 / 13:00 | Maç Ertelendi | BSG Chemie Leipzig - Hertha BSC II | Regional League Northeast | Germany |
23-3-2024 / 14:00 | Maç iptal Edildi | H 65 Höör - HK Aranäs W | Elitserien Damer | Sweden |
23-3-2024 / 14:00 | Maç iptal Edildi | Skuru IK - IK Sävehof | Elitserien Damer | Sweden |